Euroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri

Yasal Uyarı

Genel Bilgiler

İşbu Web Sitesi EUROCLEAN tarafından işletilmekte olup, işbu Web Sitesi’ne ait tüm haklar, EUROCLEAN’e aittir. Web Sitesini kullanımınız ya da İçeriğe erişiminiz, işbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikamızı, Web Sitesinde yayınlanan ya da işbu Kullanım Koşullarında çeşitli zamanlarda atıfta bulunulabilecek diğer tüm duyuru ve politikaları kabul etmenize tabidir. Web Sitesi veya İçeriğe erişmek ya da bunları kullanmakla, işbu Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikamız ve burada yayınlanan diğer tüm duyuru ya da politikaları kabul etmiş sayılırsınız.

İçerik Sorumluluğu

Sağlanan içerik en özenli biçimde oluşturulmuştur. EUROCLEAN içeriğin doğruluğunu, tamlığını, güvenilirliğini, kullanılabilirliğini ve zamanlamasını garanti edemez. Bu nedenle ilgili kullanıcının genellikle tüm içeriklerin kendi amaçlarına uygunluğunu profesyonel olarak kontrol etmesi veya ettirmesi gerekir.

EUROCLEAN genel kanunlar çerçevesinde bu web sitelerindeki kendine ait içeriklerinden sorumludur. Bununla beraber EUROCLEAN iletilen veya depolanan üçüncü parti bilgilerini kontrol etmek veya yasadışı faaliyetleri belirten koşulları araştırmak zorunda değildir. Genel kanunlar kapsamındaki bilginin kullanımını kaldırma veya bloke etme yükümlülükleri bundan etkilenmez. Fakat sorumluluk ancak belirtilen ihlalin bilindiği tarihten itibaren geçerlidir. Bu tür ihlallerin bildirilmesiyle EUROCLEAN içeriği hemen kaldıracaktır.

EUROCLEAN’in web sitesinde yer alan  içeriğin kullanımından kaynaklanan veya bununla ilişkili hiçbir dolaylı, tesadüfi ya da bunu izleyen hiçbir hasardan sorumlu değildir ve yükümlülük kabul etmez.

Bağlantıların Sorumluluğu

Bu web sitesindeki içerikler aynı zamanda EUROCLEAN’nin üzerinde kontrolü bulunmayan dış web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle EUROCLEAN bu sitelerin içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edemez. Dış web sitelerinin içeriklerinden her zaman kendi ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı yapılan web siteleri bağlantının yapıldığı sırada olası kanun ihlalleri için kontrol edilmiştir. Yasa dışı içerik bulunmamıştır. İhlal konusunda kesin bir kanıt olmadan bağlantı yapılan sayfaların devamlı olarak kontrolü mümkün değildir. EUROCLEAN ihlallerin kendisine bildirilmesi halinde bu bağlantıları hemen kaldıracaktır. EUROCLEAN ayrıca bu sitelerin veya içeriklerinin mevcudiyetinden de sorumlu değildir.

Telif Hakkı Yasası

Bu sayfalardaki EUROCLEAN tarafından oluşturulan içerik ve eserler telif hakkına tabidir. Bunların telif hakkı kanuni sınırların ötesinde kopyalanması, işlenmesi, dağıtımı ve herhangi bir biçimde kullanımı için EUROCLEAN’nin yazılı izni gereklidir. İçerik EUROCLEAN tarafından oluşturulmamışsa üçüncü kişilerin telif hakları gözetilir. Özellikle üçüncü kişilerin içerikleri bu şekilde işaretlenir. Fakat eğer bir kullanıcı telif haklarının ihlalinden haberdar olursa EUROCLEAN kullanıcıdan bildirimde bulunmasını ister. Bu tür ihlaller kendisine bildirildiğinde EUROCLEAN içeriği hemen kaldıracaktır.

Nihai Hükümler

İşbu Kullanım Koşulları hukuk prensipleriyle çatışan hükümleri hariç Federal Almanya Cumhuriyeti kanunlarına, uygun olarak yapılandırılmıştır ve bu kanunlar çerçevesinde yürütülmektedir. Uygulanabilir kanunlar çerçevesinde işbu Site ile ilgili tüm ihtilafların hallinde Almanya mahkemeleri yetkilidir.