Euroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri

Peyzaj & Bahçe Hizmetleri

Yeşil alan bakım konusunda uzman ekibimizle, alanlarınızın bakımlarından, haşere kontrolüne kadar ihtiyacınız olan tüm konularda çözümler sunmaktayız.

Günümüzde artan site yaşamı ile birlikte tesis yönetimi içerisinde önem kazanan bahçe bakımı ve peyzaj hizmetlerini deneyimli personellerimiz ve özel ekipmanlarımız ile entegre bir şekilde sunmaktayız.

Bahçe bakımında en önemli konuların başında mevsimsel bakım ve temizlik gelir. Bahçenize her mevsime özel düzenleme ve peyzaj yapılması gerekmektedir. Ayrıca her bitki türünün ihtiyacına göre ayrı ayrı gübrelenmesi ve bitkinin türüne göre toprağın işlenmesi gerekmektedir.

Mantar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu bitki hastalıkları ve böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak ilaçlama yaparak bitki sağlığı için hayati önem taşımaktadır.

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri ile ilgili olarak, konusunda uzman personellerimiz tarafından ağaç bakımı, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, aşılama, sulama, toprak havalandırma, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme ve bahçıvan teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

Ar-ge çalışmalarına ve hizmet içi eğitime önem veren Euroclean; gelişen teknolojiyi, yeni yasaları ve yönetmelikleri sürekli takip etmekte, edindiği bilgileri ve yenilikleri verdiği hizmet içi eğitimler sayesinde tüm çalışanları ile paylaşmaktadır.

Yeşil Alan Bakımı
Yeşil Alan İlaçlama
Çimlendirme
Gübreleme
Çim Bakım
Sulama Sistemleri
Özel İstekleriniz