Euroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri

Vale ve Otopark Yönetim Hizmetleri

Yasal düzenlemeler gereği tesis içerisinde yer alan otoparkların belirli bir standartta bulunması ve gerekli prosedürler doğrultusunda yönetilmesi gerekmektedir. Tesis prestijinin korunması, park yeri problemlerinin ortadan kaldırılması ve araç güvenliğinin sağlanması açısından vale ve otopark yönetim hizmetleri önem taşımaktadır.

Euroclean; tesis içerisindeki otoparkların sistemli bir şekilde çalışmasını sağlamak için park yönlendirme, güvenlik ve mekanik sistemlerin kurulum ve işletimini gerçekleştirmekte ve vale yönetim hizmetleri sağlamaktadır.

Profesyonel ekibi ve benzersiz otopark yönetim sistemiyle hizmet veren Euroclean, otopark alanlarını yasal düzenlemelere ve yönetmeliklere uygun hale getirerek otopark işletimini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda öncelikli olarak otopark alanı ve araç kapasitesi ölçülmekte olup prosedüre uygun hale getirilmektedir.