Euroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri
Yeniliklerle işyerlerini
dönüştürüyoruz

Doğru çözümlerin işyerinizde, üretkenliği artırma ve doğru yetenekleri çekme ve elde tutma dahil olmak üzere harikalar yaratabildiğini biliyoruz. Çalışanlarımız sizinle yan yana çalışarak daha verimli mekânlar oluşturmanıza, yeni teknolojileri ve yenilikleri kucaklamanıza ve günümüzün sürekli devrede olan ekonomisinde rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olacaktır.

Her gün kendi çalışanlarımızdan benzersiz operasyonel bilgiler ediniyoruz. Size tesislerinizden en iyi değeri nasıl elde edeceğinizle ilgili stratejik öneriler veriyoruz. Daha sonra bu stratejileri, kendini işine adamış, eğitimli ve yetkili iş gücümüzle hayata geçiriyoruz.

Stratejik iş ortaklarımız, karşılıklı büyümeyi teşvik eden ve işyerinde yenilikleri hızlandıran bir model üzerine kuruludur İşyeri deneyiminin her alanında bilgilerimizi temel alan çeşitli akıllı çözümler sunuyoruz.

Engin verilerimizle birlikte IoT teknolojisi, planlı bakımı, kestirimci, proaktif bakıma kaydırabilir. Bu sayede tesislerinizdeki riski azaltabilir, olası arızaları önceden kestirebilir ve kesintisiz çalışma sağlayabiliriz.

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things – IoT) ve diğer teknolojileri uygulayarak, benzersiz bir işyeri deneyimi ile çalışanlarınızın ve mekânlarınızın birbirine bağlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu sayede çalışan katılımını, işbirliğini ve yenilikleri güçlendiriyoruz. Birlikte, yeni çalışma yöntemlerini destekleyen bir ortam yaratıyoruz.

Yapay zeka tabanlı dijital tesis yönetim sistemimizden gelenler dahil olmak üzere dünya çapında iş zekamıza erişim sayesinde, müşterilerimiz emlak portföyleri ve operasyonlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanın avantajlarından yararlanmaktadır. Topladığımız verilerin ve bilgilerin, kalite ile verimliliği dengelemek için nasıl kullanılacağını anlıyoruz. Bu sayede maliyet açısından liderlik, operasyonel mükemmellik ve dünya çapında en iyi uygulamalar sağlayabiliyoruz.