Euroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim HizmetleriEuroclean Facility Operations | Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri

Gizlilik Bildirisi

Bu siteyi (“Site”) kullanmaya başlamadan önce lütfen aşağıda belirtilen maddeleri ve “Kurallar ve Koşullar” bölümünü dikkatle okuyunuz.

Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla EUROCLEAN web siteleri diğer şirketlerin web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantıları kullanırsanız EUROCLEAN web sitesinden çıkarsınız. EUROCLEAN’in, bu siteler veya gizlilik uygulamaları üzerinde bir denetimi yoktur. Diğer şirketlerin web sitelerine ilişkin herhangi bir onayımız veya önerimiz söz konusu değildir. İlişkisiz diğer şirketlere vermeyi seçtiğiniz kişisel bilgileriniz EUROCLEAN’in Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce tüm şirketlerin gizlilik ilkelerini gözden geçirmenizi öneririz. Diğer bazı şirketler sizin kişisel bilgilerinizi EUROCLEAN ile paylaşmayı seçebilir; bu durumda söz konusu paylaşım diğer şirketin gizlilik ilkelerine tabidir.

Kişisel bilgiler,sizin adınızla veya kimliğinizle ilişkili bilgilerdir. EUROCLEAN kişisel bilgileri, sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır. Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçtikten sonra, bunların yalnızca EUROCLEAN ile olan müşteri ilişkilerinizi düzenlemek için kullanılacağından emin olabilirsiniz. Bize olan güveninizi özenle korumaya çalışırız. EUROCLEAN, kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez.

Euroclean’ in web sitesi, ziyaretçilerle ilgili otomatik olarak aşağıdaki türlerde bilgileri ziyaretlerde toplayabilir ve kaydedebilir: 

 

  • Web sitesine bağlanılan İnternet Protokol (IP) adresi  Web sitesine girmek için kullanılan bilgisayarın işletim sistemi ve İnternet tarayıcı türü 
  • Web sitesini ziyaret etme tarihi ve saati; 
  • Web sitesinde ziyaret edilen sayfalar; 
  • Eğer Web sitesine başka bir internet sitesinden ulaşıldıysa, ilgili sitenin adresi; 
  • Web sitesine bir arama motoru yoluyla girildiyse, ilgili arama motorunun adresi ve kullanılan arama kelimeleri. 

Bu bilgiler, Euroclean’ in web sunucusu yoluyla toplanır ve sadece sistem yönetimi için ve sitenin kullanımını arttırmak için toplanan istatistikleri oluşturmaktadır. 

*Bahsi geçen EUROCLEAN web sitesi “euroclean.com.tr” olarak kabul edilecektir.